Co s námi je?

Vážení fanoušci, partneři a podporovatelé projektu DOPLNĚK PRO ŽIVOT, nemusíte mít strach, přináším samé pozitivní zprávy.

Hned úvodem bych pro vás všechny měla vysvětlení a velikou omluvu. Dlouho mi to leží na srdci a dlouho jsem promýšlela nad tím, jakou formou vám, našim fanouškům, vše vysvětlit. Plně věřím, že budete mít pochopení.

V posledních pár měsících o nás není moc slyšet, produkty na web také nepřibývají jako dříve a fotek na Facebooku je poskromnu. Není to ale proto, že bychom už v projektu nechtěli pokračovat. Je to tím, že máme MIMINKO 😊.

Jak víte, hlavním mozkem projektu, fotografem, vkládačem na web, textařem, nákupčím materiálu, markeťákem, fakturantem a vším možným, jak už to u neziskových organizací bývá, jsem já se svým manželem Marcelem. A bohužel, ale i bohudík, jsme se od srpna naplno věnovali našemu synovi Matyášovi, který je úžasný, velmi energický a na všechny strany rozdává jen úsměvy.

Protože víme, že je o projekt zájem a moc rádi bychom ho zase posunuli dále, rozhodli jsme se rozdělit úkoly mezi více osob a momentálně sháníme klíčového člověka na pozici manažera našeho projektu. Pokud byste měli zájem o kreativní práci v Ostravě nebo znáte někoho, kdo by chtěl dělat práci, která má smysl, napište nám prosím na e-mail: info@doplnekprozivot.cz.

Více informací k pozici najdete NA TOMTO ODKAZU.

Moc děkuji za vaši přízeň, pozitivní energii, kterou nám, a hlavně holkám, které motýlky šijí, posíláte přes e-maily nebo u fotek, kde se motýlky chlubíte.

Děkuji. Děkuji, že jste s námi. Že nám věříte a že s námi jdete dál.

S pozdravem, láskou v srdci a úsměvem na tváři

Karolína Houžvová

 

Všechny motýlky z Doplněk pro život.cz jsou produktem handicapovaných nebo sociálně vyloučených lidí, kteří nemohou chodit do zaměstnání. Motýlky šijí z domu a z každého výrobku mají padesát procent ze zisku.